Ohlasy

James Oakley ( Zvukár , United Kingdom)

Dobre, dávnejšie som urobil pár iných čistiacich kúr , ale s Detoxikácia Hrubého Čreva/ Bio Cleanse, to ma naozaj prekvapilo , že z hlboka očistí , že to skutočne zabralo . Mám priateľov ktorí si to všimli, jeden priateľ si všimol najmä to , že som vyzeral po kúre o 10 rokov mladší , a že som vyzeral ako môj mladší brat , ktorého nikdy predtým nestretol . Ani ja som nechcel tomu naozaj veriť, ale potom som sa pozrel na fotku seba samého pred, a obraz seba samého potom, a rozdiel bol jednoducho neuveriteľný . Som schudol na tvár , pod bradou , môj žalúdok sa celkom zoštíhlil , doslova som stratil asi 10 rokov behom jedného týždňa .

Bolo to naozaj jemné čistenie , viete, že stolicu máte každý deň a vy si ani nevšimnete , že ste mali. Napĺňa vás , takže nemusíte hladovať , a  ja vôbec som nemal príliš veľa detoxikačných príznakov , ale celkový efekt, potom som sa cítil tak oživený . Mal som tak oveľa viac energie , som sa cítil oveľa ľahšie a oveľa živšie , a oveľa spokojnejším, a môžem vrelo odporúčať pre iných .

 

Ana Trojnar ( Profesionálna balerína a inštruktorka, Slovenia )

Po prvej očiste hrubého čreva som sa cítila tak dobre, ako by som dosiahol vrchol Triglav v najkrajší deň – pocit v tele a na duši, bol to pocit mimoriadne plnohodnotný a pozitívny.

Nič takého som si nevedela predstaviť predtým!

Druhýkrát som sa rozhodla predĺžiť kúru s pitím kokteilu po dobu 7 dní, potom zase som sa cítila veľmi ľahko celkovo. Hoci zmeny boli tento krát jemnejšie, ale bolo zjavné, ako som práve nechcela začať jesť pevnú stravu znova. Priala by som si (svojmu telu), aby som mohla zostať navždy čistá.

 

Antal Kaldenecker (Profesionálny Creative Copywriter, Hungary)

M:   Takže Antal Povedzte nám , čo si myslíte o Detoxikácia Hrubého Čreva.

Antal : Naozaj som vyčistil veľa vecí. Tam boli nejaké divné veci v mojej stolici a bolo to smiešne , pretože som si uvedomil , že žilo to vo mne .

M: Takže ste odstránili veľa ...

A:   Ja neviem , čo to bolo , ale to neboli výkaly a ani to nebolo  z bylín. Myslím si , že to bolo niečo , čo bolo v mojich črevách , myslím , že to  boli kúsky mäsa , staré mäso, pretože vyzerali ako kusy mäsa , ktoré vyšli.

M:   A čo sa  z menilo počas očistenia ?

A:   Pre mňa očista nebola len fyzická vec, je to duchovná cesta , spomalil ma, to ma priviedlo späť do seba, a ja som sa cítil pokojnejší a tiež dostal som viac energie na celú dobu, na dobu očisty a tiež po ňom.

M: Aké výhody máte z toho.

A:   Moja stolica sa stala stabilná a konzistentná. Schudol som.

M:   Akú váhu ste stratili?

A:   Mal som trochu nadváhy , takže som schudol skoro 8 kg . Tiež som sa stal vegetariánom po prvej očiste. Mám dobrý tráviaci systém , a to aj po 2 rokoch. Predtým , som mal stále problémy s hemoroidmi, ale  po očistení už žiadne nemám . Pred očistou moje výkaly boli tvrdé ako skala a chodiť na toaletu bolo bolestivé , ale teraz už je všetko v poriadku. Pre mňa to je dobrý spôsob, ako si udržiavať svoju váhu, ja túto kúru robím každých 6 mesiacov, je to dobré pre moju fyzickú a duchovnú pohodu, to mi veľa pomáha .

 

Marcos Ortega ( Stavebný inžinier, Monaco)

Bol som plno toxínov a veľmi chorý ... už som vyskúšal mnoho spôsobov, ako uzdraviť sám seba, no iba s malým účinkom. Potom som náhodou dostal od priateľa , tento protokol. Urobil som to bez premýšľania , a po niekoľkých dňoch, už v polovici procesu , začal som sa cítiť oveľa lepšie.

Cítil som , že som oslobodený spod obrovskej záťaži môjho celého systému, cítil som väčšiu vitalitu, jasnosť v mysli , a celkovo oveľa viac zdravší.

Na konci procesu som sa cítil tak dobre , ako som sa ne cítil viac ako 10 rokov!

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zobrazenie 1 až 1 zo 1 (1 stránok)
Zobrazenie 1 až 1 zo 1 (1 stránok)