Detoxikácia

Detoxikácia hrubého čreva, alebo detoxikácia je najúčinnejším spôsobom, ako liečiť telo a obnoviť do zdravého stavu. Choroba nastane, ak vlastné liečebné mechanizmy sa oslabia kvôli nahromadenia toxínov z nezdravej stravy, užívanie drog, znečistené životné prostredie, stres, atď. 

Diéta a choroby

Keď človek konzumuje mäso, vyprážané potraviny, mliečne výrobky, soľ, cukor, konzervačné látky a ďalšie, dlhé obdobie,

tráviaci systém sa stáva upchaný hlienovitým povlakom a usídlia sa parazity.

Produkty týchto parazit sú vysoko toxické pre telo. Pečeň a ďalšie orgány sú nútení riešiť tento negatívny nápor, a nakoniec sa oslabia a sa nakazia. Prichádza k ochoreniam, ktoré sú v západnom svete dnes také časté, ako je rakovina, ochorenie čriev, ochorenia srdca, nespavosť, zápcha, cukrovka, IBS (choroby hrubého čreva), PA(psoriáza), akné a ďalšie, začiatok neovládnutia sa. Od tohto bodu, ak osoba nemá záujem zvrátiť situáciu a umožniť svojmu telu detoxikáciu, sa jeho zdravotný stav môže veľmi zhoršiť.

"Ťažká vrstva hlienu v hrubom čreve zhustne a stane sa hostiteľom hniloby. Krvné kapiláre cez hrubé črevo začnú prenášať toxíny, jedy a škodlivé nečistoty, presakujúce sa cez črevnú stenu. Všetky tkanivá a orgány v tele v súčasnosti prijímajú toxické látky. Tu je začiatok skutočnej automatickej intoxikácie na fyzickej úrovni. "
-Dr. Bernard Jensen, DC, ND, Ph.D.

K náprave

Vykonaním dobrej očisty hrubého čreva , telo 

získa šancu, na detoxikáciu, tým, že sa odstránia nahromadené toxíny a parazity, obnovia  sa zažívacie funkcie a ich sila, podporia sa životné schopnosti orgánov.

Je nesmierne dôležité mať črevá čisté, ľudstvo to vie, a berie ako fakt už tisíce rokov, ako je vidieť z citátu z biblie

"Pôst je bežnou súčasťou nášho chodenia s Bohom, ako je na príklade nášho Pána Ježiša. Ihneď po modlitbe Pána, povedal: Keď držíte pôst, nebuďte zamračení ako pokrytci, ktorí si nasadzujú smutný výzor na tvári, aby ľudia videli, že držíte pôst. Ale keď ty postíš, pomaž si hlavu a umy si tvár, aby nie ľudia videli, že sa postíš, ale tvoj Otec, ktorý je v tajnosti, a tvoj Otec, ktorý vidí v skrytosti, odplatí teba ”

-Biblia, Matúš 6:16-18

Detoxikácie v prírode

Zvieratá tiež inštinktívne pochopili význam pôstu a očistenia, boli sme svedkami toho, že divé zvieratá, ktoré ochoreli pravidelne prestali jesť a odpočívali pri rieke, konzumovali len vodu. Tiež bolo zaznamenané, že niektoré zvieratá putovali na veľké vzdialenosti konzumovať určité druhy čistého ílu, rovnaký druh vulkanickej hliny, ktoré používame v našich Bio Colon Cleanse prípravkoch.

Oba tieto pozorovania zvykov divokých zvierat, sú zákony detoxikácie, konečného liečenia chorôb.

Liečivá hlina

Konzumáciou tejto špeciálnej hliny, vstupuje do tráviaceho systému a viaže sa na toxické materiály, hlienovitý povlak a parazity. To je veľmi antibakteriálne a antivírusové. Keď sa hlina stáva hydratovaná, získava záporný elektrický náboj, ktorý pôsobí ako magnet pre kladne nabité častice (toxíny) v tele. Je to naozaj zázrak prírody, že hlina získava túto hodnotu, ktorá je presný opak toxínov, a tým absorbuje ich a odstráni bezpečne z tela. Náš Toxín Remover prášok obsahuje vysoký podiel bentonitu hliny, vyťaženej z najčistejších miest na svete. Je to  zmes organického psylliumu (skorocelu indického) a zázvoru, a sa správa ako metla v hrubom čreve. Hlina je veľmi pórovitá, jedna čajová lyžička obsahuje 200 m 2 absorpčného povrchu.

Špeciálne byliny

Ďalšou veľmi dôležitou súčasťou nášho Bio Colon Cleanse je Digest Power bylinné kapsule. Tieto kapsule obsahujú 15 bio-byliniek, ktoré boli zmiešané pomocou nášho tajného vzorca, ktorý je výsledkom mnohoročného výskumu a testovania našími zakladateľmi a bylinkármi.

Bylinky vo vzorci pracujú s nespočetnými spôsobmi, v tele, stimulujú, čistia a liečia hrubé črevá a ďalšie orgány. Po použití Digest Power, prvé, čo si človek všimne, je, že hrubé črevo začne fungovať tak ako má. Črevá jemne stimulujú pečeň a začne sa čistenie, a celé telo prejde do stavu "uvoľňovania" toxínov a negativít.  Väčšina ľudí má skúsenosti, že očista dáva pocit ľahkosti, pocit minimálného hladu, aj pri zníženom príjeme potravy.

Naša záruka

Po ukončení procesu čistenia hrubého čreva, je zlepšenie zdravia zaručená, alebo vám vaše peniaze vrátime. Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili v časti referencie a hodnotenia   niektorými  skúsenosťami našich ostatných zákazníkov.

Upresniť vyhľadávanie:
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zobrazenie 1 až 1 zo 1 (1 stránok)
Zobrazenie 1 až 1 zo 1 (1 stránok)