Detoxikácia Hrubého Čreva (Bio Cleanse/Detox)

Kód produktu: detoxkit
Dostupnosť: Skladom
67.08€Naše Detoxikácia Hrubého Čreva sada je najlepšia organická detoxikačná, čistiaca sada na trhu. Obsahuje návod použitia, ktorý Vás prevedie celým procesom, a dostatok bylín pre jednu čistiacu kúru trvajúcu 9 dní, alebo 14 dní pre miernejšiu očistnú kúru. Voľba je na Vás.

Sada obsahuje 90 kapsúl pripravených z vegetariánskych byliniek, podľa nášho tajného receptu Digest Power na stimuláciu čriev a orgánov, 300 gramov prášku Toxín Remover, na absorbovanie a bezpečné uvoľňovanie toxínov a mukóznej plaky, a tiež je k   dispozícii 30 vegetarián kapsúl z najlepších probiotík.


Vaša sada na Detoxikáciu Hrubého Čreva obsahuje:


D i g e s t P o w e r
 
Digest Power Detoxikácia Hrubého Čreva
 

Špeciálne bylinné zmesi pripravené pomocou našej tajnej receptúry , ktoré sme vyvinuli v priebehu mnohých rokov výskumu a testovania. Digest Power stimuluje vaše čreva, pečeň a orgány , aby sa uvoľnili zabudované toxíny a nečistoty . U voľňuje zápchy rýchlo a   budete sa cítiť ľahký a voľný.

Ďalšie informácie
Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule vega
Počet dávok v balení : 45

 
Zloženie:
zmes obsahuje(1 g porcie):
Cape aloe lístie ^, kôru Cascara sagrady, koreň tureckej rebarbory , Triphala ovocie (Amla ovocie, Belleric myrobalán ovocie, Chebulic Myrobalán ovocie), dráč ^ koreň, koreň púpavy, anglick ý skorocel, fenikel, mätu piepornú, koreň sladkého drievka, semeno senovky gréckej , koreň zázvoru, túžobník.
 
Organické
+ Z bierané vo voľnej prírode
^ Pestované bez chemických látok (testované
na čistotu )
 

To x i n R e m o v e r
 
Toxin Remover

Najviac savé a efektívne prísady boli skombinované tak , aby nasiakli a viazali toxíny , ako nič iné. Po zmiešaní s kvapalinou špeciálne vybranej horskej hliny, priťahuje a pohlcuje negatívne častice ( toxíny) zažívacieho traktu, zastavuje ich znovu vstupovať do krvného obehu , čo výrazne uľahčuje očistný proces. Toxín Remover je tiež veľmi účinný pri väzbe na hlienovité sedimenty a bez námahy ich vyčistí z tela . Toxín Remover je silný deratizátor parazitov , rýchlo ich vyženie z hrubého čreva, a vytvára čisté prostredie , ktoré nemôžu prežiť parazity.

Ďalšie informácie
Odporúčané dávkovanie: 1 odmerka (8,5 g )
Počet dávok v balení : 35

Zloženie :
Zmes obsahuje ( 8,5 g ):
zvetraný vulkanický popol ( bentonit), struk psyllium , koreň zázvoru .
 
Organické
^ Pestované bez chemických látok (testované
na čistotu) ^

 

P r o b i o t i c
 
Probiotické
 

Táto super probiotická formulácia rýchlo obnový črevá so sympatickými organizmami po očistnej kúre tak, že znemožní priestor vstúpiť pre nepriateľské organizmy. Parazity nebudú môcť založiť svoju prítomnosť.

Ďalšie informácie
Odporúčané dávkovanie: 1 vega kapsula
Počet dávok v balení: 30

Zloženie:
Zmes obsahuje (2.6 billion CFU's):

Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Salivarius, Lactobacillus Plantarum, Lactobacillus Casei, Lactobacillus Lactis, Bifidobacterium Breve, Bifidobacterium Infantis, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium Bifidum, Bifidobacterium Lactis.

Instruction Booklet

Bio Colon Cleanse Instructions

44 strann á farebná kniha poskytuje všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli vykonať očistu hrubého čreva a udržať si zdravie. Obsahuje tiež kalendár a zoznam kyslých / zásaditých potravín, grafy a ďalšie.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: