Naše produkty

Organické

Naše výrobky sú ekologické. Sú organické, pretože vás máme radi, milujeme sami seba a milujeme Zem. Nechcete, aby chemické látky sa dostali do tela, zvlášť keď si robíte detoxikáciu. Všetci sme vegetariáni, pretože máme obavy nie len o Zem, ale tiež o jej obyvateľov.

Vysoká kvalita

Byliny, ktoré používame sa zbierajú na vrchole ich aktivity, a sušia sa za použitia najlepších metód udržať ich kvalitu, výživnosť a životnú silu.

Najlepšie vzorce

Naše vzorce sú tajné, nám to trvalo roky výskumu doladiť, aby náš súčasný recept, ktorý je najlepšou kombináciou bylín, v správnom pomere pre ľudský organizmus. V skutočnosti náš recept je stále tak uznávaný, že sme na prvom rebríčku pre zostavy na detoxikáciu prečistenia hrubého čreva, podľa hodnotenia Detox.net.au, jedného z najstarších a najuznávanejších webových stránkov, ktorá sa zaoberá s touto tematikou.

Zloženie našich produktov si môžete pozrieť tu.

Veľa doplnkov

Naša sada na detoxikácia hrubého čreva obsahuje 3 rôzne doplnky a stručnú knihu, ktorá vás prevedie procesom.

Prvý doplnok je Digest Power . Tieto kapsule obsahujú niektoré, zo svetom najviac ocenených liečivých bylín. Široko považované za ich anti-bakteriálne, anti-hubové, antiparazitárne a liečivé vlastnosti. Kombinácia 15 z najefektívnejších na svete, liečivých a detoxikačných látok, rastúcich na zemi pre tento presný účel, je kombinované pre synergické prebudenie vašich vrodených mechanizmov na liečenie tela. Črevá začnú pracovať správne znova, prečistia pečeň a ďalšie orgány od už roky nahromadených odpadov.

Toxín Remover prášok je určený na zachytenie odpadov, ktoré sú uvoľňované počas procesu čis tenia a bezpečne ich odstráni. Hlavná prekážka, ktorou sa ľudia stretnú, pri detoxikácii alebo očiste svojho tela, sú detoxikačné príznaky (čistiace reakcie). K týmto môže dôjsť, pretože črevá reabsorbujú toxíny, a idú dookola v tele, môžu vytvárať bolesti hlavy, môže dôjsť letargia, únava a príznaky podobné chrípke. Avšak náš Toxín Remover prášok je veľmi savý, a nie je to len savý, ale v skutočnosti sa chová ako magnet, chová sa ako určitý elektrický náboj raz hydratovaný, ktorý prichádza k negatívnej látke (toxíny), pohlcuje ich a znesie ich z čriev.

Podľa mienky ľudí, ktorí používajú náš spôsob očisty, Toxín Remover znižuje detoxikačné príznaky až o 98%. Prášok tvorí zvláštny druh čistého ílu, ktorá vznikla pred miliónmi rokov sopkami a potom bol pochovaný hlboko v zemi. Nachádzajú sa v nej aj šupky z organického psyllium a zázvoru. Psyllium sa viaže na íl určitým spôsobom, ktorý umožňuje udržiavať jeho absorpčné schopnosti, a plynulejší pohyb cez črevá. Zázvor zastaví nadúvanie žalúdka a účinkuje svojimi antiseptickými vlastnosťami, tiež pridáva teplo a stimuluje hojenie.

Po ukončení čistenia, budú črevá pripravené na opätovné zavedenie sympatických baktérií. V našej čistiacej zmesi nájdete najefektívnejšie Probiotická, čo sme mohli nájsť. Je tak silná, že aj samostatne dokáže efektívne liečiť IBS a PA choroby.

Gratulujeme

Prajeme vám plnohodnotné očistu, radi by sme sa dozvedeli viac o vašich skúsenostiach, tak prosím, dajte nám vedieť vaše skúsenosti o čistiacej liečbe, ak máte otázky, mi radi vám odpovieme.

Boh vám žehnaj.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zobrazenie 1 až 1 zo 1 (1 stránok)
Zobrazenie 1 až 1 zo 1 (1 stránok)